O firmie

Warszawa 10.09.2015

Kim jesteśmy?
Nasza historia z branżą spożywczą zaczęła się w 2010 roku. Łukasz współpracował z importerem wina i produktów spożywczych na stanowisku przedstawiciela handlowego. Z początkiem 2011 roku, firma ta likwidowała dział detaliczny obsługujący sklepy spożywcze w Warszawie i wyszła z propozycja by przejął dystrybucje ich produktów do tych punktów. Od tego czasu dysponując ofertą 48 pozycji handlowych, zajął się sprzedażą oliwy, oliwek, past, nawet ośmiornic w puszkach na terenie W-wy. W Kwietniu 2011 roku, została zarejestrowana domena Hurtownia-Oliwy.pl i zbudowany sklep online pod tym adresem. Pozwoliło to objąć cały obszar Polski, dystrybucją detaliczną i hurtową.
Rok później w 2012 pod koniec Września, została zarejestrowana domena Hurtownia-Napoi.pl (aktualnie zmieniana na adres Hurtownia-Napoje.pl) oraz uruchomiony drugi sklep online, ale już z ofertą soków, energetyków, wód, napojów izotonicznych oraz aloesowych, oranżad, lemoniad, napojów gazowanych oraz wielu innych. Do dnia dzisiejszego udało się rozszerzyć oferty obydwu sklepów do około 1000 pozycji (zamówienia pojedyncze i zbiorcze). 

Kim są nasi klienci?
Na przestrzeni ostatnich lat trafiali do nas bardzo różni klienci. Standardowo dwa razy w miesiącu odwiedzamy naszych stałych odbiorców m.in. sklepy takich sieci jak: Carrefour Express, Delikatesy Centrum, Delikatesy Blask włącznie ze sklepami nie zrzeszonymi. W między czasie pojawiali się dość intrygujący klienci:
- dyrektor szkoły podstawowej, który zamówił 25 litrów oliwy z pierwszego tłoczenia dla kadry nauczycielskiej, oliwa była dodatkiem do głównego prezentu ... patelni, 
- firma produkująca linie technologiczne zamówiła 200 litrów oleju sojowego do przetestowania procesu sortowania/pakowania tofu dla klienta z ... Japonii,
- firma budowlana do dziś zamawia co 2,5 miesiąca 38 litrów oliwy dla ... swojego klienta,
- agencja reklamowa zamówiła 3 tyś. sztuk oliwy w opakowaniu 0,030 ml jako dodatek do zestawu prezentowego dla swojego klienta,
- oraz wielu innych.

Dostarczamy nasze produkty do sklepów spożywczych, sklepów ekologicznych, restauracji, firm cateringowych, do klubów fitnessu, sklepów alkoholowych, producentów suplementów diety oraz kosmetyków naturalnych i na koniec na ... stacje benzynowe i do agencji reklamowych. Poprzez sklepy online obsługujemy klientów indywidualnych z całej Polski.

Na początku Lipca ruszyliśmy z eHurtownią. Pod adresem Hurtownia-EWJA.pl - firmy mogą realizować zamówienia hurtowe w dużo niższych cenach. Do dnia dzisiejszego dzięki eHurtowni pula naszych klientów zwiększyła się o kolejne 92 przedsiębiorstwa, w tym dwie firmy z zagranicy. Kilka dni temu zakończono integracje systemu eHurtowni z firmą Furgonetka.pl - dzięki temu, możemy taniej dostarczać nasze towary w dużych ilościach na pół paletkach i pełnych paletach (EURO paleta).

Dlaczego warto z nami współpracować?
Rynek spożywczy w stolicy jest bardzo rozdrobniony, rotacje personelu handlowego w firmach dystrybucyjnych są bardzo częste. Z naszego doświadczenia wynika, że nawiązanie relacji współpracy na linii handlowiec - właściciel (kierownik) sklepu, jest tym samym bardzo trudne. W naszej firmie gdzie mamy przypadki, współpracy z danym punktem od trzech lat, jesteśmy obdarzani ogromnym zaufaniem.
Sami realizujemy zamówienia, dostarczamy towar we własnych koszach transportowych, wymiany produktów zepsutych, nie rotujących, przeterminowanych realizujemy od ręki. Terminy płatności dostosowujemy do aktualnej sytuacji ekonomicznej danego punktu a towar dla naszych klientów w 99% przypadkach kupujemy za gotówkę. Dla klientów z Polski (oraz via internet), jesteśmy dostępni pod telefonem oraz na specjalnym chacie (prawy dolny róg), zainstalowanym na sklepach online oraz na eHurtowni - gdzie prawie zawsze jest magazynier.


Dzięki zaufaniu i dobrej stałej współpracy, liczba naszych klientów powoli rośnie. Nie zależy nam na pozyskiwaniu co miesiąc stu nowych klientów (logistycznie byśmy tego nie udźwignęli), ale na podnoszeniu poziomu jakości obsługi aktualnych i nowych firm. 

Gorąco zapraszamy do współpracy!
Katarzyna i Łukasz Ostrowscy


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl