Dostawa wody do domu

Dostawy do osób starszych

Dostawa na terenie Warszawy

Firma w zakresie swoich usług oferuje nie tylko zapewnienie wysokiej jakości produktów, ale również dodatkowy bonus w postaci darmowej dostawy na terenie Warszawy. To bardzo ceniona cecha – umówmy się, często gdy przychodzi dopłata za dostawę klient kręci nosem. Osoby mieszkające w każdej dzielnicy stolicy są od tego uwolnione. Istnieje jeden warunek – zamówienie musi przekraczać kwotę 200zł.

Cały proces dostawy przebiega bardzo profesjonalnie – nie ma tutaj miejsca na błędy i niedociągnięcia. Dzień przed planowaną dostawą klient otrzymuje powiadomienie na swoją skrzynkę pocztową o dostawie, która będzie miała miejsce następnego dnia roboczego. Dzięki temu może przygotować się do odbioru przesyłki. Dodatkowo jeszcze godzinę przed planowaną dostawą otrzymuje kolejne powiadomienie – tym razem na telefon, że przesyłka lada moment będzie znajdowała się pod jego drzwiami. Dzięki temu można bardzo dobrze przygotować się do jej odbioru.

Woda dla osoby starszej

Dalszy przebieg dostawy 

W sytuacji mieszkania na wyższych piętrach bloków nie trzeba martwić się o wynoszenie paczki spod klatki – nasi dostawcy zrobią to za Ciebie! Dzięki temu nawet starsze osoby mogą zamawiać solidne paczki bez żadnych obaw. Ze względu na obecną sytuację na świecie dostawcy nie wnoszą przesyłek do wnętrza mieszkania – zostawiają je pod drzwiami. W sytuacji pewności, że nikogo nie będzie w domu można swobodnie umówić się na pozostawienie przesyłki przez przewoźnika pod drzwiami – może on zrobić jej zdjęcie na dowód finalizacji zlecenia.

Dostawy pracują prężnie – nawet do 22:00, dlatego swobodnie przesyłek można oczekiwać nawet po późnym powrocie z pracy.

Woda gazowana do domu

Produkty zwrotne

Można spotkać wiele pytań o to, co należy zrobić z produktami zwrotnymi (butelki i skrzynki). Niestety przewoźnicy nie mają na tyle czasu, żeby jeździć po nie specjalnie. W naszej firmie panuje system zastąpienia ich nowymi – podczas składania kolejnego zamówienia. Wszystkie przesyłki na terenie Warszawy dostarczane są firmowym transportem co zapewnia bezpieczeństwo i pewność co do dostarczenia każdej przesyłki w czasie.

Club Mate z dostawą

Zamówienia online można składać tutaj:

Hurtownia-Napoje.pl

Hurtownia-Oliwy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *