Dostawy paletowe

Dostawy paletowe – RABEN

Dostawy paletowe RABEN zostały stworzone z myślą o osobach, które zamawiają jednorazowo większe ilości produktów. Dzięki nim cały bezpieczny transport towaru do klienta jest ułatwiony. W przypadku wagi całkowitej zamówienia przekraczającej 250kg wysyłka następuje w formie tytułowej palety.

Palety RABEN dostarczane są za pośrednictwem większych samochodów ciężarowych – stąd kierowca ma obowiązek pozostawić je pod wskazanym adresem bez konieczności wnoszenia go w pożądany przez daną osobę dokładny punkt. W gestii kupującego pozostaje to co dzieje się dalej z towarem. Jednak można spotkać indywidualne sytuacje, w których kierowca firmy pomoże i zawiezie paletę w pożądane miejsce – ale leży to tylko w jego dobrej woli. Często zależy to od ilości dostępnego czasu kierowcy. Sama drewniana paleta pozostaje własnością klienta, dlatego może z nią zrobić dosłownie – co mu się podoba.

Dostawa napojów do firmy Dostawa soków do firmy Dostawa coli do firmy

Realizacja dostawy

Ze względu na wielkość zamówienia czas realizacji dostawy wynosi od 2 do 4 dni roboczych. Podczas zamawiania tak dużej ilości produktu poleca się znalezienie miejsca, w które kurier dojedzie większym samochodem. W przypadku ciasnych i wąskich dróg może okazać się to niemożliwe. Aczkolwiek nic straconego – dostawa co prawda opóźni się o jeden dzień, ale zamówienie zostanie dostarczone za pośrednictwem mniejszego samochodu w kolejnym dniu roboczym.

Dostawa Club Mate do firmy Dostawa Mio Mate do firmy Dostawa Fritz Koli do firmy

Rozwiązanie problemów

Czasem zdarza się, że przesyłki paletowe są lekko uszkodzone. Proszę się nie martwić taką sytuacją i przyjąć przesyłkę– wystarczy tylko udokumentować uszkodzenie i przesłać na adres firmowy w celu rozpatrzenia reklamacji. Firma dośle produkty, które uległy uszkodzeniu bądź zwróci ich równowartość na konto bankowe klienta.

W razie jakichkolwiek problemów z przesyłką bądź informacji co do dokładnego czasu ich przybycia wystarczy zadzwonić na infolinię RABEN i podać numer przesyłki. Biuro obsługi szybko poinformuje klienta o jej statusie odpowiadając na pytania.

Dostawa oranżady na palecie

Zamówienia online można składać tutaj:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *