Club Mate z dostawą

Dostawy na terenie Warszawy

Osoby mieszkające na terenie Warszawy i okolic posiadają dodatkowe benefity w postaci darmowej dostawy pod warunkiem przekroczenia 200zł ceny zamówienia. Jest to bardzo wygodne – za jednym razem można zamówić większą ilość produktów oszczędzając na przesyłce. Dodatkowo niejako ułatwia się pracę przewoźników, którzy nie muszą jeździć każdego dnia dostarczając towary w te same miejsca.

Proces dostawy jest bardzo skomunikowany – nie ma tutaj mowy o niedociągnięciach i braku informacji o spodziewanej dostawie. System polega na wysłaniu wiadomości za pośrednictwem poczty e-mail do kupującego z informacją, że nazajutrz przesyłka z zamówionym towarem zostanie dostarczona. Dodatkowym atutem jest informacja telefoniczna o dostawie na godzinę przed jej planowanym terminem.

Dostawa do domu Lemoniada w dostawie Club Mate z dostawą

Finalizacja dostawy

Aby usprawnić proces dostawy w razie chęci klienta i podania przez niego kodu do bramy/furtki przesyłka może być wniesiona za jego zgodą na teren prywatny. Wtedy nawet przy jego nieobecności paczka zostanie dostarczona. W przypadku braku pewności co do jej dostarczenia przewoźnik może wykonać zdjęcie na potwierdzenie.

Firma myśli również o osobach pracujących do późnych godzin popołudniowych. Istnieje możliwość dostawy nawet do godziny 22:00 za zgodą odbiorcy. Jedynym wyjątkiem są ogólnodostępne firmy, do których towary są dowożone tylko i wyłącznie w godzinach ich urzędowania.

On Lemon dostawa Oranżada dostawa Club Mate Warszawa

Odbiór produktów zwrotnych

Na terenie Warszawy firma działa z własnym transportem – jednak chcąc przekazać dostawcy produkty zwrotne takie jak skrzynki czy butelki nie realizowane są usługi ,,specjalnego” podjechania po nie. Ich wymiana przebiega tylko i wyłącznie w przypadku zamówienia nowych produktów – stare skrzynki i butelki zamieniane są na nowe, napełnione zakupionymi produktami.

Zamówienia online można składać tutaj:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *