Mio Mio

MIO MIO MATE – energia prosto z natury! 

W dzisiejszych czasach życie biegnie bardzo szybko. Ciągłe obowiązki – rodzinne czy zawodowe potrafią zmęczyć każdego. Jednak bardzo często trzeba funkcjonować na najwyższych obrotach. Wszystkim znana kofeina potrafi dobrze pobudzić do działania każdą, nawet najbardziej ospałą osobę. Jednak każdy mówiąc kofeina myśli kawa. Nawet najlepsza kawa może się znudzić; wiele osób poszukuje urozmaicenia, napoju, który będzie smaczny, orzeźwiający pobudzający ale i naturalny. Właśnie takim produktem są napoje marki Mio Mio mate.
Mio Mio dostawy Miomio butelki

Czym dokładnie są napoje Mio Mio mate? 

Są to orzeźwiające napoje bezalkoholowe zawierające w swoim składzie naturalną kofeinę. Produkowany jest na bazie ekstraktu z liści yerba mate przez firmę Vivaris Getranke GmbH & Co. To ekologiczny produkt pochodzący z natury, który dodatkowo produkowany jest w butelkach zwrotnych dbając o ekologię.  

Jego produkcja rozpoczęła się w 2012 roku produkcją klasycznego Mio Mio mate. Z czasem firma zaczęła stawać się coraz popularniejsza i tworzyć inne kompozycję smakowe w celu trafiania do coraz szerszej gamy odbiorców. Zaczęły powstawać nowe smaki jak banan, cola, imbir, guarana z granatem czy Lapacho Lemongrass. 

Napój zawiera kofeinę w ilości około 100mg na 0,5-litrową butelkę co jest równowartością dwóch filiżanek kawy. Nie dość, że jego formuła jest iście uzależniająca smakiem to dodatkowo skutecznie pobudza organizm. Dlatego z powodzeniem może być stosowany przed wysiłkiem fizycznym, o poranku, na imprezie czy podczas nocnych zmian w pracy.  

Mio Mio

Hurtownia i skład 

Oficjalną Hurtownią tej marki jest firma ,,Hurtownia EWJA”, która z powodzeniem rozprowadza napoje Mio Mio mate po całej Polsce. Zależy jej głównie na zdrowiu, dlatego produkt ten jest w pełni wegański! 

Jeżeli chodzi o skład to oprócz wcześniej wspomnianej kofeiny zawiera również najwyższej jakości wodę mineralną, cukier, kwas węglowy, wyciąg z liści mate 0,5%, zakwaszacze, kwas cytrynowe, naturalne aromaty oraz karmel amoniakalno-siarczynowy. 

Mio Mio mate – pyszny sposób na dostarczenie sobie dodatkowej energii! 


Mio hurtownia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *